VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
2018 m. vasario 25 d.
 
bck
2018 vasaris
fow
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
4
5
6
9
11
12
18
19
21
22
25
27
28
1
2
3
4
Renginys
Posėdis
Sportas
Komitetas
Taryba
Kinas
 

 

s
Netrukus pradės veikti nauja Varėnos rajono savivaldybės interneto svetainė! Išbandykite!

Savivaldybės naujienos

Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdyje aptartas klausimas dėl Varėnos ligoninės

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta ir savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariai aptarė  itin opų klausimą - Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymą Varėnos ligoninę prijungti prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės ir tapti šios ligoninės dalininkais. Meras komiteto narius informavo apie prieš keletą dienų Alytuje vykusį regiono savivaldybių merų susitikimą su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Šio susitikimo metu Alytui buvo pasiūlyta įgyvendinti pilotinį projektą, kurio metu būtų stambinamos regione esančios gydymo įstaigos ir prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės prijungtos  Varėnos, Druskininkų ir Lazdijų ligoninės. Jeigu tam būtų pritarta, regiono ligoninės taptų Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės padaliniais, juose būtų teikiama tik pirminė pagalba, o visais kitais atvejais pacientai būtų nukreipiami į Alytaus ligoninę.

Meras A. Kašėta kalbėjo, jog siūlymų Varėnos ligoninę prijungti prie Alytaus S. Kudirkos ligoninės buvo ir anksčiau, tačiau įtikinamų argumentų, kodėl ją būtina jungti, tikrai neišgirdo nei jis, nei kiti Alytaus regiono savivaldybių vadovai. Juolab, kaip teigė meras, pastaruosius dvejus metus Varėnos ligoninė dirba pelningai ir trečdaliu sumažino skolas. Meras A. Kašėta pažymėjo, savivaldybės vadovų pozicija yra tvirta - dėl ligoninės jungimo nepritarti.  „Negalime sutikti su siūlymu, nuo kurio nukentėtų mūsų rajono gyventojai. Atokiausi rajono kaimai yra septyniasdešimt ir daugiau kilometrų nutolę nuo Varėnos,  o Alytų šių kaimų gyventojams pasiekti būtų dar sunkiau", - argumentavo rajono vadovas.

Kokių grėsmių iškils, jei Varėnos ligoninė taps Alytaus ligoninės padaliniu, kalbėjo Varėnos ligoninės direktorius Algirdas Miklyčius.

Komiteto nariai: V. Kukulskis, A. Ilginienė, V. Druskinienė, R. Miliūnas ir A. Valeiša - motyvavo įtikinančiais argumentais, kad prijungus Varėnos ligoninę, būtų vien neigiamos pasekmės. Jie taip pat kategoriškai pasisakė prieš, kad Varėnos ligoninė taptų Alytaus ligoninės padaliniu.

 

 

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

 
varena.lt paskelbtą informaciją galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik nurodžius varena.lt interneto svetainę kaip šaltinį.
senrude
s
Grįžti į pradinį puslapįEl. paštas
Apklausa

Ar reikėtų pertvarkyti eismą Varėnos miesto Vytauto gatvėje, vietoje dviračių juostų, įrengiant dviračių taką?

 
 
 
s

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 12, 65184 Varėna, tel. (8 310) 31 500, faks. (8 310) 51 200, el.p. info@varena.lt.
 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188773873

s

Sprendimas: Fresh Media
Naudojama EasyWeb 3.0 sistema