VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
2018 m. kovo 21 d.
 
bck
2018 kovas
fow
P
A
T
K
P
Š
S
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Renginys
Posėdis
Sportas
Komitetas
Taryba
Kinas
 

 

s

Savivaldybės naujienos

„Neptūno dieną“ daugiavaikės šeimos nemokamai pramogaus Varėnos baseine

Šiais metais Pasaulinė vandens diena Varėnoje bus paminėta kaip niekad įsimintinai.  Kovo 24-ąją organizuojamoje „Neptūno dienoje" trims šimtams asmenų iš daugiavaikių Varėnos rajono šeimų bus sudaryta galimybė nemokamai pramogauti Varėnos baseine. Šią  dovaną vietos bendruomenei skiria „Neptūno" natūralų mineralinį vandenį išgaunanti ir gaminanti „Coca-Cola" bendrovė.   Iš anksto užsiregistravus, tądien Varėnos baseine daugiavaikių šeimų vaikams drauge su savo tėveliais bus galima net dvi valandas nemokamai mėgautis vandens procedūromis - visomis centre teikiamomis paslaugomis,  pirčių zona bei vandens aerobikos užsiėmimais, kuriuos ves profesionali kineziterapeutė.

Kiekvieną apsilankiusį svetingai sutiks, visą reikiamą informaciją suteiks ir gerą nuotaiką dovanos šventės šeimininkas Neptūnas. Turiningai praleisti laiką laukiantiems savo eilės ar jau pasimėgavusiems baseino paslaugomis kvies ir specialiai įrengtos įvairių pramogų erdvės. Norintys galės pažaisti šaškėmis ir šachmatais su kitais lankytojais.  Mėgstantys piešti, galės išbandyti piešimą ant vandens. Šventinę atmosferą kurs nuotaikinga muzika. Kiekvienas turės galimybę pasidaryti asmenukę ir įsiamžinti su Vandens dienos atributika bei Jūros personažu, kuris kiekvieno norinčio kadrus pavers kur kas spalvingesniais ir linksmesniais.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pažymi, kad organizuojama „Neptūno diena" Varėnos baseine - puiki socialinė akcija ir įsimintina dovana daugiavaikėms rajono šeimoms. „Džiugu, kad Varėnos rajono savivaldybės ir Varėnoje natūralų mineralinį vandenį išgaunančios bei gaminančios įmonės „Neptūnas" bendradarbiavimas jau duoda gražių rezultatų, kuriais gali džiaugtis mūsų rajono gyventojai. Tikiuosi, kad Varėnos rajono šeimos, tądien apsilankę Varėnos baseine pirmą kartą, pamėgs vandens pramogas ir pradės lankytis jame nuolat", - sako rajono vadovas.

Atkeliavę šeštadienį, nepamirškite pasidalinti savo asmenukėmis iš Varėnos sporto centro baseino ir socialiniuose tinkluose, žymėdami #VarėnosBaseinas bei #Neptūnodiena. Parodykime visiems, kaip smagu švęsti vandens dieną Varėnoje!

Primename, kad dalyvauti „Neptūno dienoje" kviečiamos visos daugiavaikės šeimos iš Varėnos rajono, o renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Iš anksto užsiregistruoti kviečiame Varėnos sporto centro svetainėje: http://sportas.varena.lt/registracijos-anketa-neptuno-diena-2018

Dalyvių skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis!

Šios socialinės akcijos organizatoriai maloniai laukia kiekvieno, norinčio turiningai, linksmai ir įsimintinai  praleisti laisvalaikį Varėnos baseine ir tikisi, kad  „Neptūno dienos" dalyviai liks patenkinti.

„Neptūno dieną" kviečiame švęsti Varėnos baseine!

 

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

 
varena.lt paskelbtą informaciją galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik nurodžius varena.lt interneto svetainę kaip šaltinį.
senrude
s
Grįžti į pradinį puslapįEl. paštas
Apklausa

Ar reikėtų pertvarkyti eismą Varėnos miesto Vytauto gatvėje, vietoje dviračių juostų, įrengiant dviračių taką?

 
 
 
s

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 12, 65184 Varėna, tel. (8 310) 31 500, faks. (8 310) 51 200, el.p. info@varena.lt.
 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188773873

s

Sprendimas: Fresh Media
Naudojama EasyWeb 3.0 sistema