VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
2018 m. vasario 25 d.
 
bck
2018 vasaris
fow
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
4
5
6
9
11
12
18
19
21
22
25
27
28
1
2
3
4
Renginys
Posėdis
Sportas
Komitetas
Taryba
Kinas
 

 

s
Netrukus pradės veikti nauja Varėnos rajono savivaldybės interneto svetainė! Išbandykite!

Aktualijos

2017-ųjų gruodis Naujuosiuose Valkininkuose

Gruodžio mėnuo Naujuosiuose Valkininkuose buvo šventinio laukimo mėnuo. Pirmasis darbas, kurį draugiškai visi nuveikėme, tai pasipuošėme kaime eglutę. Netgi ne vieną, o visas keturias. Kad kaime jaustųsi tikra kalėdinė nuotaika.
Visą mėnesį kaimo vaikai dalyvavo renginyje „Aš ir mano draugas". Pirmojo vakaro metu diskutavome apie draugystę, jos reikšmę mūsų gyvenime. Vėliau burtų keliu išsirinkome slaptus draugus, kuriems visą mėnesį gaminome slaptas dovanas-staigmenas, ruošėme ypatingus darbus ir vis stengėmės neišsiduoti. Sausio pradžioje didžioji paslaptis buvo atskleista, visi draugiškai džiaugėmės įvykusia atrakcija.
Jau nuo mėnesio vidurio daugelis kaimo gyventojų dalyvavo bendruomenės rengiamoje akcijoje „Pasipuoškime langus angelais". Naujųjų Valkininkų kaimo bendruomenės nariai visiems norintiems dalijo angelų maketus, kuriuos išsikarpius buvo galima pasipuošti savo namus. Buvo smagu matyti kasdien vis kitame lange atsirandantį angelėlį. Už pagalbą platinant angelus dėkojame G. Rutkausko IĮ darbuotojoms - Irmai ir Erikai.
Gruodžio pradžioje kaimo bibliotekoje visi norintys dalyvavo adventinio vainiko pynimo popietėje. Tiek jauni, tiek vyresni iš bibliotekininkės Danutės Blažulionienės mokėsi vainiko gaminimo, puošybos paslapčių. Sužinojo apie adventinio vainiko reikšmę mūsų gyvenime. Susirinkusieji džiaugėsi nusipynę vainiką ir turėdami galimybę juo pasipuošti savo namus.
Gruodžio 29 d. Naujuosiuose Valkininkuose vykusi jau tradicinė vakaronė „Kalėdų džiaugsmas mūsų širdyse" vainikavo visą renginių ciklą ir visi susirinkusieji smagiai dainuodami bei šokdami skambant Valkininkų kultūros centro folkloro ansamblio „Santaka" (vadovė Aldona Japertienė) dainoms ir smagioms Valkinikų seniūnijos seniūno Antano Juknevičiaus armonikos melodijoms užbaigė 2017-uosius.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie renginių organizavimo, ačiū visiems, kurie juose dalyvavote. Smagių Jums 2018-ųjų metų.

 

Naujųjų Valkininkų kaimo bendruomenės narė Sigita Švedė

 
varena.lt paskelbtą informaciją galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik nurodžius varena.lt interneto svetainę kaip šaltinį.
senrude
s
Grįžti į pradinį puslapįEl. paštas
Apklausa

Ar reikėtų pertvarkyti eismą Varėnos miesto Vytauto gatvėje, vietoje dviračių juostų, įrengiant dviračių taką?

 
 
 
s

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 12, 65184 Varėna, tel. (8 310) 31 500, faks. (8 310) 51 200, el.p. info@varena.lt.
 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188773873

s

Sprendimas: Fresh Media
Naudojama EasyWeb 3.0 sistema